مجموعه ۲۴ سوال بهار 1392 با تفکر خدمت به جامعه دانشجوئی و جویای کار در کشور شروع به فعالیت نمود. سعی و هدف مجموعه سوال ۲۴ ارائه بانکی از سوالات و جزوات آزمون های استخدامی و پروژه و نمونه سوالات دانشگاهی می باشد
تلاش خواهیم نمود تا از تمامی رشته ها و منابع استفاده نمائیم تا هیچ عزیزی در بازدید از سایت دسته خالی برنگردد. سعی بر آن داریم تا سوالات و پروژه ها را با متعادل ترین و معقول ترین قیمت ممکن ارائه نمائیم.
شما همراهان عزیز هر زمانی که در تهیه مجموعه سوالات و یا پروژه خود دچار مشکلی باشید ما بر خودمان وظیفه می دانیم که پاسخگو باشیم لذا همواره بوسیله تماس با پشتیبانی می توانید بصورت ۲۴ ساعته با همکاران پشتیبانی در ارتباط باشید و پاسخ سوالات خود را از ما دریافت نمائید.

 

پلی به بازار کار

۲۴ سوال با ارائه ی با کیفیت ترین و متنوع ترین دسته بندی های محصولات استخدامی، کتاب ها، پژوهش ها، پاورپوینت ها و دیگر محصولات مرتبط با دانشجویان و دانش آموزان تمام تلاش خود را میکند تا موفقیت صد در صدی تمام کاربران خود را ایجاد کند.

تمام محصولات ارائه شده به صورت یونیک و با کیفیت بالا و با قیمت مناسب در اختیار شما کاربر گرامی قرار میگیرد و در صورتی که هر گونه نیاز یا درخواست خواستی داشتید میتوانید از بخش تماس با ما برایمان ارسال کنید تا بلافاصله مورد بررسی قرار گیرد.

مراحل آغاز به کار و رشد

سایت در بهار سال 1392 صرفا با ارائه ی خدمات مبتنی بر سوالات استخدامی شکل گرفت.

در سال 1395 سایت با تغییرات بنیادی زیادی روبرو شد و دامنه ی سایت و محصولات قبلی تغییر یافتند.

در این تاریخ کارکنان سایت افزایش پیدا کردند و هر شخص بر روی بخش متفاوتی مشغول به کار شد

در سال 1401 سایت با تغییرات بنیادی زیادی روبرو شد و محصولات بسیار زیاد و جدید و با کیفیت از قبلی انواع کتب فارسی و انگلیسی نایاب در سایت درج شد
به زودی سورپرایز های بسیار زیادی در راه است … 😍✨